Одлука о додели уговора за јавну набавку 1.2.9/17 "Услуга осигурања имовине "

15.01.2018.

Одлуку о додели уговора за јавну набавку 1.2.9/17 "Услуга осигурања имовине " можете погледати овде

Додељена “Медаља борца” основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“ из Крагујевца

03.01.2018.

Савез удружења бораца народноослободилачког рата Србије - републички одбор доделио је “Медаљу борца” основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“ из Крагујевца

У знак признања и захвалности за допринос заједничкој победи над фашизмом, за афирмацију трајних вредности НОР-а, слободарских и антифашистичких вредности, за зближавање и пријатељство међу људима, народима и државама.

На прослави Дана ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“, 22. децембра 2017. године у Крагујевцу, проф. пуковник  Жељко Зиројевић, потпредсдник СУБНОР-а Србије уручио је „Медаљу борца“ школи у име СУБНОР-а Србије.

Комплетну вест погледајте овде

ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ 2017. ГОДИНЕ

17.12.2017.

Наша Школа ове године прославља 54. рођендан.

Позивамо вас да присуствујете приредби

коју су припремили

наши ученици и наставници у

петак, 22. децембар 2017. године од 12 часова.

Ученици и Колектив

ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ТОЛЕРАНЦИЈЕ (16. новембар)

16.12.2017.

Повежи бројеве и слова и добићеш одговор „Шта је толеранција?“

Погледај овде

Тематски састанак на тему „Превенција насиља, посебни ризици и мере заштите као и реаговања у случају када се насиље деси“

16.12.2017.

У циљу спречавања насиља, злостављања и занемаривања предузете су активноси које имају за циљ стварање сигурног и подстицајног окружења, неговање атмосфере сарадње, уважавања и конструктивне комуникације, у коме неће бити насиља, или ће га бити што мање. У том смислу је одржан је тематски састанак и час одељењског старешине у одељењу 63 у присуству родитеља, ученика и наставника. Учесници састанка упознати су са врстама и нивоима насиља, као и процедурама и поступцима за заштиту од насиља и начинима реаговања у случајевима када се насиље догоди.

Циљ тематског састанка на тему „Превенција насиља, посебни ризици и мере заштите као и реаговања у случају када се насиље деси“ је превенција насиља, уз активно учешће и сарадњу између три најважнија актера у школској средини: ученика, наставника и родитеља и подизање нивоа свести свих укључених у живот и рад школе за препознавање насиља, злостављања и занемаривања. Циљ часа одељењског старешине на тему „Сви смо ми различити а ипак исти“ је развијање способности разумевања разлика међу људима и спремност да се разлике поштују - уочавање природе и узрока сукоба и проналажење мирољубивих начина решавања сукоба - спремност на сарадњу, толеранцију и уважавање разлика .

<< назад    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19    напред >>