Извештај о учешћу ученика Школе на турниру поводом Дана ослобођења Крагујевца у Првом светском рату
27.10.2017.

„Да рат заувек остане само игра – пробој Солунског фронта“.

Поводом дана ослобођења Крагујевца у Првом светском рату, 26. октобра, Савез борачких организација Републике Србије у сарадњи са Удружењем ратних војних инвалида и породица погинулих бораца а под покровитељством Министарства за рад, запошљавање и социјална питања, организовали су турнир у друштвеној игри „Пробој солунског фронта“ у коме су учествовали ученици крагујевачких основних и средњих школа. Турнир је организован у ресторану „Језеро“, 26. октобра 2017. године. Нашу школу представљала су два ученика осмог разреда Страхиња Ђорђевић VIII/1 и Борис Ђорђевић VIII/1.