Праћење ученичких постигнућа и оцењивање у настави биологије
05.12.2017.

Извештај о реализацији радионице „Праћење ученичких постигнућа и оцењивање у настави биологије

У ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“ дана 05. и 06. децембра 2017. године реализоване су радионице на тему „Праћење ученичких постигнућа и оцењивање у настави биологије“ за наставнике биологије основних (05.12.) и средњих школа (06.12.) са територије општине Крагујевац.

Радионици за наставнике основних школа присуствовало је 20 наставника из 15 основних школа (фотокопију евиденције присусутних наставника достављам у прилогу), а радионици за наставнике биологије средњих школа – 4 наставника из 4 средњe школe (фотокопију евиденције присусутних наставника достављам у прилогу).

Реализатор радионице је била др Биљана Бојовић, доцент Природно-математичког факултета у Крагујвцу, саветник-спољни сарадник. У раду и реализацији обе радионице учествовао је и др Радојко Дамјановић, просветни саветник Школске управе Крагујевaц.

Школа је за реализацију радионица обезбедила сву потребну логистику.

Сви учесници радионице добили су потврду као доказ о хоризонталном стручном усавршавању наставника.

Реализација радионица је протекла у најбољем реду и без икаквих проблема.