Додељена “Медаља борца” основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“ из Крагујевца
03.01.2018.

Савез удружења бораца народноослободилачког рата Србије - републички одбор доделио је “Медаљу борца” основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“ из Крагујевца

У знак признања и захвалности за допринос заједничкој победи над фашизмом, за афирмацију трајних вредности НОР-а, слободарских и антифашистичких вредности, за зближавање и пријатељство међу људима, народима и државама.

На прослави Дана ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“, 22. децембра 2017. године у Крагујевцу, проф. пуковник  Жељко Зиројевић, потпредсдник СУБНОР-а Србије уручио је „Медаљу борца“ школи у име СУБНОР-а Србије.

Комплетну вест погледајте овде