Посета „Библиотеци играчака“
24.03.2018.

У близини наше школе налази се „Библиотека играчака“, па тако често искористимо прилику да изађемо из учонице и одемо у госте.

Домаћини библиотеке нас увек срдачно дочекају и топло поздраве. Богата је најразличитијим играма, дидактичким материјалима, ризницама и многим другим едукативним и друштвеним садржајима са којима се ученици најрадије играју. Кроз овакав интерактиван рад деца најбоље уче и памте.

Циљ наше посете је да ученике мотивишемо кроз различите групне и индивидуалне активности и подстичемо њихов интелектуални, морални и социјали развој. Играчке су прилагођене њиховом узрасту и интересовањима. Путем едукативно-креативних радионица ученици стичу нова сазнања, побољшавају своју моторику, уче да стварају и вреднују.

„Библиотека играчака“ је једно од наших омиљених места ван учионице, ту смо увек добродошли и зато јој се радо враћамо.