КОНАЧНЕ ЛИСТЕ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ 2018. ЗА УЧЕНИКЕ ШЕСТОГ, СЕДМОГ И ОСМОГ РАЗРЕДА
23.04.2018.

Школи као реализатору Окружног такмичења из биологије одржаног у суботу 21.04.2018. године, накнадно, по завршетку такмичења и објављивању листи, достављена су од организатора такмичења решења са исправкама, и то за:

1. 9  питање – шести разред

2. 12. питање – шести разред

3. 18. питање – седми разред

4. 8. питање – осми разред

5. 15. титање – осми разред.

На основу консултација са задуженим просветним саветником Школске управе Крагујевац, председник Окружне комисије је организовао поновно прегледање тестова ученика шестог, седмог и осмог разреда по новодобијеним решењима са исправкама. Резултат прегледања су нове коначне листе.

Коначну листу ученика VI разреда на Окружном такмичењу из биологије за основне школе одржаног дана дана 21.04.2018. године погледајте овде

Коначну листу ученика VII разреда на Окружном такмичењу из биологије за основне школе одржаног дана дана 21.04.2018. године погледајте овде

Коначну листу ученика VIII разреда на Окружном такмичењу из биологије за основне школе одржаног дана дана 21.04.2018. године погледајте овде

Школа домаћин се извињава свим учесницима такмичења, иако сама не сноси никакву одговорност за направљене грешке, због измене претходно објављене листе, али у новонасталој ситуацији поновни преглед је био једино исправно и коректно решење за све ученике.

Напомена: Претходно објављена листа са резултатима ученика петог разреда није претрпела никакве измене!