Пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способности
31.03.2020.

Поштовани,

Обавештавамо вас да се, због ванредног стања насталог услед болести COVID- 19 изазване вирусом SARS-Cov-2, које је проглашено Одлуком о проглашењу ванредног стања ("Службени гласник РС", број 29/20), пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способности за школску 2020/2021. годину, обавља електронски, путем веб пријаве, која се налази на адреси https://prijavazapriiemni2020.mpn.gov.rs/.

Пријављивање почиње у уторак, 31.03.2020. године и траје закључно са уторком, 07.04.2020. године.

За сва питања, примедбе, сугестије или могуће проблеме који би могли да се јаве у вези са електронским пријављивањем за полагање пријемног испита, као и за сва друга питања у вези са пријављивањем и полагањем пријемних испита за упис у школе за ученике са посебним способностима, отворена је електронска адреса priiemni.ispiti.srednie@mpn.gov.rs.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије