Основна школа
"Трећи крагујевачки батаљон"


почетна страна

 
О ШКОЛИ
ВЕСТИ
ДОКУМЕНТИ
ЂАЧКИ КУТАК
ЗА РОДИТЕЉЕ
КОНТАКТ
 
 
 

 

 


ЗАПОСЛЕНИ



Кадровски услови рада

Школа располаже потребним кадровима, за редовно извођење наставе и установе.

 

Разредна настава

  1. Данијела Милановић Марковић 1-1 (продужени боравак; замена Татијана Ивковић)
  2. Саша Чомић 1-2
  3. Дијана Славковић 1-3
  4. Ивана Њароди 1-4
  5. Јелена Мирковић (замена Мима Јанић) (продужени боравак првог разреда)
  6. Мирјана Кандић 2-1 (продужени боравак)
  7. Нела Јанић 2-2
  8. Данијела Обрадовић 2-3
  9. Душица Срећковић 2-4
  10. Вера Тодоровић (продужени боравак другог разреда)
  11. Гордана Рајковић 3-1
  12. Мирјана Тодоровић Ћирић 3-2
  13. Гордана Миловановић 3-3
  14. Драгана Н. Петровић 3-4
  15. Драгана М. Петровић 4-1
  16. Сандра Стојановић 4-2
  17. Саша Ђорђевић 4-3


Предметна настава

  1. Јасмина Поповић – српски језик
  2. Јасмина Мандић – српски језик
  3. Љиљана Ђурић – српски језик
  4. Марија Лукић – српски јези
  5. Невена Митрић Булатовић – српски језик
  6. Катарина Стефановић – енглески језик
  7. Наташа Биочанин – енглески језик
  8. Др Ненад Миладиновић – енглески језик
  9. Ивана Живановић – енглески језик; грађанско васпитање
  10. Јелена Веселиновић – немачки језик
  11. Никола Митов – немачки језик
  12. Јелена Јанковић – шпански језик; грађанско васпитање
  13. Милена Андрић – ликовна култура; цртање, сликање и вајање
  14. Лидија Пљакић Јоцић – музичка култура; хор и оркестар
  15. Марина Милосављевић Ћурчић – историја; свакодневни живот у прошлости
  16. Милош Влашковић - историја
  17. Раденка Сретковић - географија
  18. Миодраг Милановић - географија
  19. Небојша Симић - географија
  20. Валентина Рацић - физика
  21. Јелена Вељовић Мијаиловић – физика; информатика и рачунарство
  22. Катарина Симић - математика
  23. Светлана Вуловић Јовановић - математика
  24. Мр Марија Рафајловић Стојковић - математика
  25. Наташа Цветић - математика
  26. Данијела Ђокић - биологија
  27. Мр Сузана Милошевић Добричић - биологија
  28. Гордана Живковић - биологија
  29. Валентина Милошевић - хемија
  30. Владан Пешић – техничко и информатичко образовање; техника и технологија
  31. Ненад Јанушевић – техничко и информатичко образовање
  32. Милосава Ђурић – техничко и информатичко образовање
  33. Зорица Антанасовић – физичко васпитање; физичко и здравствено васпитање
  34. Слободан Дробњак – физичко васпитање; физичко и здравствено васпитање
  35. Ивана Ђорђевић – физичко васпитање; физичко и здравствено васпитање
  36. Сузана Милошевић - домаћинство
  37. Немања Стојковић – верска настава


Руководеће особље

  1. Мр Слободан Б. Живановић – директор школе


Стручни сарадници

  1. Снежана Божић – стручни сарадник
  2. Љиљана Мирић – библиотекар
  3. Емина Николић – педагошки асистент


Административно финансијски радници

  1. Катарина Подгорац - секретар
  2. Владимир Гавриловић – шеф рачуноводства
  3. Зора Васиљевић
  4. Марија Томашевић – финансијско административни радник


Технички и помоћни радници

  1. Светлана Марковић – кувар
  2. Мирослав Пејатовић - домар
  3. Верица Митровић - помоћни радник
  4. Мара Вукићевић - помоћни радник
  5. Љиљана Станојевић - помоћни радник
  6. Богољуб Обрадовић - помоћни радник
  7. Винка Пантић - помоћни радник
  8. Оливера Лазаревић - помоћни радник
  9. Марија Милошевић - помоћни радник


 




СТРУКТУРА ЗАПОСЛЕНИХ



    - Запослени у школи

    - Руководеће особље

    - Разредна настава

    - Предметна настава

    - Стручни сарадници

    - Админист.-финанс. радници

    - Технички и помоћни радници

Почетна страна Актуелне вести Ђачки кутак За родитеље Контакт Документи за преузимање © 2009 Трећи крагујевачки батаљон