ТРАДИЦИОНАЛНA РАДНA АКЦИЈA УРЕЂЕЊА ДЕЛА СПОМЕН ПАРКА У ШУМАРИЦАМА
17.10.2023.

И ове године ученици наше школе у сарадњи са Клубом акцијаша и волонтера Крагујевца су учествовали у  традиционалној радној акцији уређења дела Спомен парка у Шумарицама, уочи октобарских манифестација које се одржавају у овом меморијалном комплексу.

Са нама су у  уклањању зеленог растиња и смећа, а под покровитељством Скупштине Града, учествовали и ученици основци из osnovne школе „Станислав Сремчевић“ и средњошколци из „Прве крагујевачке гимназије“ и „Средње стручне школе“, запослени у Спомен парку Крагујевачки октобар и градском комуналном предузећу, волонтери еколошких удружења, грађани, Црвени крст, а стигли су и пријатељи Клуба из Ниша.