НАЦИОНАЛНА ПЛАТФОРМА „ЧУВАМ ТЕ“

10.03.2021.

Поштовани ученици, колегинице и колеге, родитељи ученика

Обавештавам Вас да Национална платформа „Чувам те“, која представља прву националну платформу за превенцију и заштиту од насиља у школама у Србији, почиње са радом.

С тим у вези, информишем Вас о раду и улози Националне платформе „Чувам те“ и позовам све запослене, родитеље и ученике да се информишу и похађају обуке које су постављене на платформу,  а да школе користе постављене едукативне материјале у раду са ученицима и родитељима.

Заједничким деловањем, посвећено и континуирано можемо радити на стварању безбедног и подстицајног окружења за раст и развој сваког појединца школске заједнице.

Националној платформи „Чувам те“ можете приступити на домену: cuvamte.gov.rs.

Директор школе
мр Слободан Б. Живановић

Финансијски план за 2021. годину

Финансијски план за 2021. годину погледајте овде

План јавних набавки за 2021. годину

План јавних набавки за 2021. годину погледајте овде

Финансијски извештај за 2020. годину

Финансијски извештај за 2020. годину погледајте овде

НАСТАВА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ

14.01.2021.

Друго полугодиште почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године, а настава за ученике основних и средњих школа, одвијаће се по моделу који је примењиван од 1. септембра 2020. године.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја данас је послало обавештење школама, а поново је проследило и  стручна упутства за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основним и средњим школама, која је Кризни штаб усвојио 11. августа 2020. године.

Према овим упутствима, ученици од првог до четвртог разреда имаће свакодневну наставу у школи, у мањим групама, док ће старији основци наставу похађати наизменично, непосредно и на даљину, такође у мањим групама.

Настава у средњим школама, такође ће се одвијати као и на почетку школске године, у септембру 2020. године, а  то значи да ће средњошколци једну недељу ићи у школу, а потом једну недељу учити на даљину.

Опширније погледајте овде

<< назад    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    напред >>